Aktualności

23 czerwca 2023

FM SUMMER FEST - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

FM SUMMER FEST - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

FM SUMMER FEST to wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć FM MOBILE. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykłą ofertę. Oprócz okazji do wspaniałej zabawy możecie wzbogacić się o FM CashBack w wysokości nawet 700 PLN!! Przeznaczycie go na dowolne, doskonałe produkty ze sklepu FM WORLD POLSKA, a jest w czym wybierać.

 

Co zrobić, aby otrzymać dodatkowy FM CashBack?

Wystarczy podpisać umowę z FM MOBILE i podać kod FMSUMMERFEST podczas składania formularza zamówienia na fmmobile.pl.

Promocja dotyczy całej oferty skierowanej dla Partnerów Biznesowych na okres 24 miesięcy. Niezależnie od tego, czy wybierzesz umowę abonamentową, Internet mobilny netFM lub Internet domowy HomeOffice masz możliwość otrzymania FM CashBack.

Dodatkowy zastrzyk FM CashBack to doskonałe rozwiązanie na początek wakacji. Promocja trwa od 24 do 30 czerwca 2023 roku!

 

Wysokość dodatkowego, jednorazowego FM CashBack zależy od wybranej oferty oraz taryfy wg poniższej tabeli:

Taryfa Wysokość FM CashBack
START 350 PLN
ADVANCE 500 PLN
SUCCESS 700 PLN

*maksymalna wartość naliczanego promocyjnego, dodatkowego, jednorazowego FM CahsBack w przeciągu ostatnich 30 dni wynosiła 450 PLN

 

Wystarczy, że:

  • Wybierzesz dowolny abonament na telefon, Internet mobilny lub Internet domowy na okres 24 miesięcy w ramach Promocji Cash&Points
  • Zdecydujesz się na najbardziej dopasowaną do Ciebie taryfę
  • Określisz czy chcesz zostać posiadaczem nowego numeru lub przenieść już posiadany
  • Wypełnisz formularz zamówienia – koniecznie pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego FMSUMMERFEST
  • Potwierdzisz złożenie zamówienia
  • Poczekasz na kuriera z przesyłką
  • Opłacisz pierwszą fakturę w terminie, aby cieszyć się zakupami z FM CashBack

Obudź w sobie łowcę okazji! Każda umowa w taryfie Success to 700 zł FM CashBack i nie tylko! Oprócz tego możesz otrzymać nawet do 121,87 zł FM CashBack co miesiąc!

Zyskaj jeszcze więcej biorąc udział w „Biegu po Sukces”! Możesz otrzymać dodatkowo doskonały produkt ze sklepu FM WORLD POLSKA w promocyjnej cenie 1 zł. Aby to zrobić należy podczas wypełniania formularza zamówienia wpisać kod otrzymany od Absolwenta Warsztatów FM MOBILE Workshop.

FM CashBack to unikalne rozwiązane dostępne jedynie w FM MOBILE, a każda umowa to gwarancja na otrzymanie go jeszcze więcej.

Szczegóły i warunki promocji oraz zasad naliczania FM CashBack dostępne są w: