Aktualności

4 lipca 2023

Wakacje z FM MOBILE

Wakacje z FM MOBILE

Rozpoczynamy wakacje 2023! Razem z FM MOBILE surfuj po sieci z prędkością 5G!

Ciesz się komfortowym dostępem do Internetu dzięki usłudze FM MOBILE 5G. Każda umowa lub aneks zawarty do 30 września to aktywacja dostępu do sieci 5G za 0 zł już na zawsze.

Wybierz FM MOBILE 5G i korzystaj z komunikacji, rozrywki, steamingu na żywo bez zakłóceń!

Promocja

Długość...

Czytaj więcej

23 czerwca 2023

FM SUMMER FEST - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

FM SUMMER FEST - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

FM SUMMER FEST to wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć FM MOBILE. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykłą ofertę. Oprócz okazji do wspaniałej zabawy możecie wzbogacić się o FM CashBack w wysokości nawet 700 PLN!! Przeznaczycie go na dowolne, doskonałe produkty ze sklepu FM WORLD POLSKA, a jest w czym wybierać.

 

Co zrobić, aby otrzymać dodatkowy FM...

Czytaj więcej

18 czerwca 2023

Dzień Ojca - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Ojca - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Ojca to szczególna data. Swoje święto obchodzi każdy tata, czyli wyjątkowy mężczyzna w życiu każdego dziecka. Dlaczego jego dzień należy uczcić w odpowiedni sposób. Z okazji Dnia Ojca przygotowaliśmy specjalne, unikalne zestawy, aby podarować im odrobinę luksusu oraz wszystko co najlepsze. W FM MOBILE Dzień Ojca trwa znacznie dłużej!

Każdy kto skorzysta z kodu Czytaj więcej

29 maja 2023

Dzień Dziecka - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Dziecka - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Z uśmiechem każdemu jest do twarzy, to najpiękniejszy i zarazem najłatwiejszy makijaż. Pojawia się, gdy jesteśmy szczęśliwi i radośni – a tego nigdy zbyt wiele. Pewnie dlatego tak często gości on na obliczach dzieci. Dorośli także mogą się uśmiechać – nie zapominajmy o tym. Jednym ze sposobów na uśmiech są udane zakupy – szczególnie takie, które nie uszczuplają naszych...

Czytaj więcej

15 maja 2023

Dzień Matki - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Matki - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Matki to wyjątkowe święto, które powinno być uczczone w odpowiedni sposób. Każda mama jest wyjątkowa i najwspanialsza – wiemy o tym doskonale. Z okazji ich dnia przygotowaliśmy unikalne zestawy, ponieważ zasługują na to co najlepsze. W tym roku Dzień Matki trwa w FM MOBILE znacznie dłużej.

Każdy kto skorzysta z kodu DZIENMATKI2023 w terminie 15.05 – 28.05,2023r. i złoży...

Czytaj więcej

24 kwietnia 2023

MAJÓWKA Z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

MAJÓWKA Z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dla wielu osób majówka to kilka wolnych dni, które pozwolą na odpoczynek i relaks. Niezależnie od tego czy ten czas spędzimy aktywnie, czy też oddamy się nic nie robieniu – przyda się on każdemu z nas. Dlatego pierwsze dni mają są tak wyjątkowe. Nie inaczej jest w FM MOBILE!

Zadbaj o siebie razem z doskonałymi produktami FM WORLD POLSKA, a my zapewnimy Tobie kontakt z bliskimi...

Czytaj więcej