Aktualności

1 marca 2021

Konkurs FM CashBack - ZAKOŃCZONY

Konkurs FM CashBack - ZAKOŃCZONY

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenia. Wykonaliście wspaniałą robotę i wszyscy możecie czuć się wygranymi! Każda z osób wykazała się pomysłowością i zaangażowaniem za co gorąco chcemy Wam podziękować. Pokazaliście, że to Wy kierujecie waszym życiem i macie swój własny pomysł na sukces, a FM MOBILE oraz FM WORLD Polska są jego częścią. Listę laureatów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

To już 3 Lata FM CashBack !!

Z okazji 3 urodzin FM CashBack ogłaszamy konkurs. Do wygrania FM CashBack (nie mogło być inaczej) oraz najnowsze opaski od Xiaomi czyli Mi Band 5.

1 miejsce – 500 FM CashBack i Xiaomi MiBand 5

2 miejsce – 300 FM CashBack i Xiaomi MiBand 5

3 miejsce – 150 FM CashBack i Xiaomi MiBand 5

W jaki sposób zgarnąć nagrodę?

Zadanie jest niezwykle proste. W komentarzu pod postem opublikowanym na Facebooku przez FM MOBILE i FM Polska wstaw krótki, maksymalnie 2 minutowy film którym głównymi bohaterami będą:

FM CashBack oraz produkty oferowane przez grupę FM - perfumy, make up, kosmetyki pielęgnujące, produkty NUTRICODE, FOR HOME, FM MOBILE, FM LEX.

Decyzja co i jak pokażesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Daj się ponieść fantazji ponieważ kreatywność i innowacyjne pomysły to podstawa sukcesu.

Film koniecznie opatrz hasztagami: #fmcashback, #fmmobile oraz #fmworld – inaczej nie będą mogły wziąć udziału w konkursie.

Konkurs trwa od 1 do 15 marca – to dwa tygodnie na stworzenie dzieła jakiego świat jeszcze nie widział.

Masz wiele pomysłów? Umieść maksymalnie 5 filmów (ocenimy je oddzielnie). Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Konkursu „FM CashBack”.

Do dzieła - wyreżyseruj swój własny sukces!