Aktualności

16 czerwca 2015

Międzynarodowe Szkolenie w najlepszym stylu - w FM Lifestyle!

Międzynarodowe Szkolenie w najlepszym stylu - w FM Lifestyle!

Międzynarodowe Szkolenie Motywacyjne FM Lifestyle dowiodło, że styl FM GROUP jest synonimem dobrego stylu. 13 czerwca 2015 r., na Polach Marsowych we Wrocławiu, blisko 2,5 tysiąca Partnerów Biznesowych z całego świata pokazało, że łączy ich nie tylko praca i cele biznesowe, ale przede wszystkim pasja, nadająca życiu bieg.

Gospodarz spotkania, Artur Trawiński, wywołał salwę oklasków celnie podsumowując najważniejsze składowe FM Lifestyle: niezależność finansową, bycie szefem dla samego siebie, przyjemność płynącą z korzystania z produktów FM GROUP oraz spotkania z niezwykłymi ludźmi.

Zaraz potem na scenie pojawił się Karol Batóg, prezes FM GROUP Mobile, ogłaszając najnowsze promocje naszej telefonii: „Wakacje abonamentowe” za 1 zł przez 3 miesiące oraz „Lato z MultiGiga”, w ramach której do końca września podwajamy bez dodatkowych opłat wszystkie pakiety internetowe aktywowane kodem promocyjnym. Gośćmi specjalnymi FM GROUP Mobile byli producenci znakomitych urządzeń dostępnych w naszej ofercie, Samsung i LG, którym serdecznie dziękujemy za obecność i profesjonalną prezentację produktów.

Atrakcji na pikniku było wiele – wspólne odśpiewanie FM Lifestyle SONG w czterech językach z chórem Gospel Joy, stworzenie Human Logo, sfilmowane przez kamerę umieszczoną w dronie, widowiskowa parada Mercedesów, szkolenia, pokazy, prezentacje i wiele, wiele innych…

Dzięki gościom z całego świata wrocławskie Pola Marsowe zamieniły się w piękną, multikulturową, barwną przestrzeń. Można było usłyszeć ożywione rozmowy w języku czeskim, francuskim, hiszpańskim, litewskim, niemieckim, ukraińskim, portugalskim, węgierskim, belgijskim… Na wietrze powiewały flagi Włoch, Wielkiej Brytanii, Libanu, Słowacji, Chorwacji, Austrii, Holandii, Indonezji, Nigerii, Rumunii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i oczywiście Polski.

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Do zobaczenia za rok!