Aktualności

14 grudnia 2017

Nowe, niższe stawki roamingowe w Uni Europejskiej

Szanowni Państwo,
Niewątpliwą ambicją FM Mobile jest spełnianie rosnących oczekiwań naszych Klientów. Jak doskonale Państwo pamiętają, w maju informowaliśmy o obniżeniu stawek za świadczone usługi w roamingu międzynarodowym na terytorium Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii oraz Liechtensteinu (Strefa: Unia Europejska) do poziomu stawek krajowych. Jednocześnie FM Mobile zwróciło się do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej o wyrażenie zgody na stosowanie innych, jeszcze niższych od dotychczas stosowanych stawek za połączenia roamingowe w krajach Unii Europejskiej. I udało się, dokładnie 6 grudnia 2017 roku FM GROUP Mobile Sp. z o.o. otrzymało zgodę z dnia 4 grudnia br. na stosowanie nowych, wyjątkowo niskich stawek za połączenia w roamingu na terytorium Unii Europejskiej.

Nowe stawki w naszej ofercie to 2 grosze netto za połączenia wychodzące oraz odebrane, 1 grosz netto za wysłanego SMS oraz 1 gr netto za każdy jeden MB danych. Ta zmiana, oznacza ogromy spadek kosztów Państwa połączeń w roamingu, zwłaszcza za korzystanie z internetowej transmisji danych, gdzie nowa cena za 1 GB danych to zaledwie 12,60 zł brutto. Mamy nadzieję, że ta zmiana spotka się z Państwa akceptacją  i pozytywnie wpłynie na zadowolenie z usług świadczonych przez FM Mobile.


Wiemy, że niektórzy operatorzy komórkowi, w szczególności główni uczestnicy rynku telekomunikacyjnego, oferują dziś połączenia w roamingu w ramach Unii Europejskiej za darmo. Prosimy jednak pamiętać, że FM Mobile, działając jako wirtualny operator sieci komórkowych, przygotowuje dla naszych Klientów ofertę o wiele bardziej atrakcyjną cenowo, a to oznacza, że niestety nie możemy sobie pozwolić na taką samą ofertę abonamentową przy niższych cenach. Mimo to ufamy, że konkurencyjność naszej oferty zostanie doceniona przez naszych Klientów i dalej będą kontynuowali Państwo współpracę z nami, a my dalej będziemy mieli zaszczyt i ogromną przyjemność być Państwa operatorem komórkowym.

Jednocześnie informujemy, iż realizując ustawowy obowiązek, nałożony przez ustawę Prawo Telekomunikacyjne, przesyłamy Państwu w załączeniu pismo przewodnie wraz z cennikami, które będą obowiązywać od 16 stycznia 2018 roku. Prosimy o zapoznanie się z nowymi stawkami, a w razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Zachęcamy również wszystkich Państwa, których umowy przeszły już na czas nieokreślony, do zapoznania się z aktualną ofertą FM Mobile i kontakt z nami w celu podpisania aneksu do aktualnych umów. Nasza oferta ciągle ewoluuje i niewątpliwie każdy nasz Klient znajdzie w niej coś dla siebie.

Na zakończenie, biorąc pod uwagę zbliżający się okres świąteczny, pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe, nielimitowanego ciepła rodzinnego i licznych sukcesów zawodowych, w których niewątpliwie wspierać będzie Państwa FM Mobile.

Z poważaniem,
Zespół FM Mobile

>> Informacja dla Abonenta o obniżeniu opłat detalicznych  w roamingu dla  Strefy: Unia Europejska.

 

>> Cennik usług telekomunikacyjnych w ofercie Best MOVE free i Best MOVE dla umów zawartych po 16.12.2017 r.

>> Cennik usług telekomunikacyjnych w ofercie Best MOVE free i Best MOVE dla umów zawartych przed 16.12.2017 r. (ważny od 16.01.2018 r.)

>> Cennik usług dostępu do internetu w ofercie netFM free i netFM dla umów zawartych po 16.12.2017 r.

>> Cennik usług dostępu do internetu w ofercie netFM free i netFM dla umnów zawartych przed 16.12.2017 r. (ważny od 16.01.2018 r.)

>> Cennik usług telekomunikacyjnych W ofercie FM MOBILE na abonament (post-paid) - ważny od 16.01.2018 r.

>> Cennik usług telekomunikacyjnych ofercie Best Move 39 z telefonem ważny od 16.01.2018 r.

>> Cennik usług telekomunikacyjnych w ofercie Na kartę ważny od 16.01.2018 r.