Aktualności

28 września 2020

Dzień Chłopaka z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Chłopaka z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Aktualizacja:

W odpowiedzi na liczne prośby naszych Klientów, wydłużamy promocje z okazji Dnia Chłopaka do niedzieli!
Wystarczy, że wpiszesz kod : 30WRZESNIA w formularzu zamówienia, żeby odebrać wybrany zapach Pure i Powerbanka! Wpisując kod promocji „Bieg po Sukces” zyskasz jeszcze więcej!

Z okazji zbliżającego się Dnia chłopaka FM MOBILE przyszykował podwójną niespodziankę! Do wszystkich zamówień złożonych online na umowy w ofercie FM CashBack lub Mega Points na okres 24 lub 36 miesięcy, możesz wybrać jeden z zapachów z serii PURE 50 ml za 1 zł. Ale to nie wszystko!   Dodatkowo do każdego takiego zamówienia dołożymy prezent w postaci Powerbanka z logiem FM MOBILE, również za 1 zł!

Jak skorzystać z promocji? To proste:

1. Podczas składania zamówienia na www.fmmobile.pl, wpisz kod promocyjny 30WRZESNIA w formularzu zamówienia i wybierz zapach jakim jesteś zainteresowany.

2. Opłać w terminie pierwszy rachunek i wybrany przez Ciebie perfum z kolekcji PURE  dołóż do swojego kolejnego zamówienia w Sklepie FM WORLD Polska za jedynie 1 zł !

Promocja dostępna w dniach od 28.09.2020 do 02.10.2020 r. 04.10.2020 r., do godziny 23:59.

Wybrany zapach po opłaceniu pierwszego rachunku za abonament będzie gotowy do odbioru  w sklepie FM WORLD POLSKA. Powerbank przyjedzie do Ciebie już wraz z umową!

Promocja łączy się z Promocją i Programem Motywacyjnym „Bieg po Sukces”.

Szczegóły promocji <<Regulamin Promocji Dziennej>>

Pozdrawiamy,

zespół FM MOBILE