Aktualności

26 kwietnia 2021

POCZUJ WIOSNĘ Z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

POCZUJ WIOSNĘ Z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Poczuj wiosenne zapachy i ciesz się najlepszym abonamentem na rynku!

Z okazji premiery Katalogu nr 34 i zbliżającej się wielkimi krokami wiosennej aury przyszykowaliśmy dla Was podwójną, a nawet potrójną niespodziankę!

Do wszystkich zamówień złożonych online za pomocą strony internetowej w ofercie FM CASHBACK lub MEGAPOINTS na okres 24 lub 36 miesięcy, możesz wybrać jeden z nowych zapachów z serii PURE ROYAL 50 ml za 1 zł.

To nie wszystko! Dodatkowo, do każdego zamówienia dołożymy jeszcze jeden prezent w postaci firmowego Powerbanka również za 1 zł! Korzystając z promocji „Bieg po Sukces” zyskasz jeszcze więcej!

Jak skorzystać z promocji? To proste:

  1. Podczas składania zamówienia na www.fmmobile.pl, wpisz kod promocyjny wiosnazfm w formularzu zamówienia i wybierz zapach jakim jesteś zainteresowany.
  2. Opłać w terminie pierwszy rachunek i wybrany przez Ciebie perfum z kolekcji PURE ROYAL dołóż do swojego kolejnego zamówienia w Sklepie FM WORLD Polska za jedynie 1 zł !

Promocja dostępna w dniach od 26.04.2021 do 31.05.2021 r., do godziny 23:59.

Wybrany zapach po opłaceniu pierwszego rachunku za abonament będzie gotowy do odbioru  w sklepie FM WORLD POLSKA. Powerbank przyjedzie do Ciebie wraz z umową!

Promocja łączy się z Promocją i Programem Motywacyjnym „Bieg po Sukces” oraz Voucherami – możesz zyskać jeszcze więcej!

Szczegóły promocji <<Regulamin Promocji Dziennej>>

Pozdrawiamy,

zespół FM MOBILE