Aktualności

23 czerwca 2023

FM SUMMER FEST - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

FM SUMMER FEST - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

FM SUMMER FEST to wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć FM MOBILE. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niezwykłą ofertę. Oprócz okazji do wspaniałej zabawy możecie wzbogacić się o FM CashBack w wysokości nawet 700 PLN!! Przeznaczycie go na dowolne, doskonałe produkty ze sklepu FM WORLD POLSKA, a jest w czym wybierać.

 

Co zrobić, aby otrzymać dodatkowy FM...

Czytaj więcej

18 czerwca 2023

Dzień Ojca - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Ojca - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Ojca to szczególna data. Swoje święto obchodzi każdy tata, czyli wyjątkowy mężczyzna w życiu każdego dziecka. Dlaczego jego dzień należy uczcić w odpowiedni sposób. Z okazji Dnia Ojca przygotowaliśmy specjalne, unikalne zestawy, aby podarować im odrobinę luksusu oraz wszystko co najlepsze. W FM MOBILE Dzień Ojca trwa znacznie dłużej!

Każdy kto skorzysta z kodu Czytaj więcej

29 maja 2023

Dzień Dziecka - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Dziecka - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Z uśmiechem każdemu jest do twarzy, to najpiękniejszy i zarazem najłatwiejszy makijaż. Pojawia się, gdy jesteśmy szczęśliwi i radośni – a tego nigdy zbyt wiele. Pewnie dlatego tak często gości on na obliczach dzieci. Dorośli także mogą się uśmiechać – nie zapominajmy o tym. Jednym ze sposobów na uśmiech są udane zakupy – szczególnie takie, które nie uszczuplają naszych...

Czytaj więcej

15 maja 2023

Dzień Matki - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Matki - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Matki to wyjątkowe święto, które powinno być uczczone w odpowiedni sposób. Każda mama jest wyjątkowa i najwspanialsza – wiemy o tym doskonale. Z okazji ich dnia przygotowaliśmy unikalne zestawy, ponieważ zasługują na to co najlepsze. W tym roku Dzień Matki trwa w FM MOBILE znacznie dłużej.

Każdy kto skorzysta z kodu DZIENMATKI2023 w terminie 15.05 – 28.05,2023r. i złoży...

Czytaj więcej

24 kwietnia 2023

MAJÓWKA Z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

MAJÓWKA Z FM MOBILE - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dla wielu osób majówka to kilka wolnych dni, które pozwolą na odpoczynek i relaks. Niezależnie od tego czy ten czas spędzimy aktywnie, czy też oddamy się nic nie robieniu – przyda się on każdemu z nas. Dlatego pierwsze dni mają są tak wyjątkowe. Nie inaczej jest w FM MOBILE!

Zadbaj o siebie razem z doskonałymi produktami FM WORLD POLSKA, a my zapewnimy Tobie kontakt z bliskimi...

Czytaj więcej

6 marca 2023

Dzień Kobiet & Dzień Mężczyzn - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dzień Kobiet & Dzień Mężczyzn - PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Każda kobieta jest wyjątkowa – to znane twierdzenie, które w pełni popieramy. Nie może być inaczej. Specjalnie dla Was drogie Panie, w czas Waszego święta wypadającego 8 marca Dniu Kobiet, oferujemy Wam niepowtarzalny zestaw produktów FM WORLD POLSKA o wartości do niemal 900 PLN w cenie 1 zł! Ponieważ wiemy, że jesteście go warte :) Tak samo jak niezawodnego sposobu komunikacji z...

Czytaj więcej