Obsługa klienta

Bezpieczny Internet

Bezpieczny Internet

Jeśli jesteś posiadaczem taryfy bez limitu bezpieczeństwa, czyli takiej która po wyczerpaniu Pakietu Internetowego naliczała 6 groszy za każde rozpoczęte 100 kB, narażając Cię na dodatkowe koszty, masz teraz okazję zmienić Swój Pakiet Internetowy na Bezpieczny i korzystać z Internetu z limitem bezpieczeństwa. W Bezpiecznym Internecie po wyczerpaniu pakietu prędkość spada do 32 kb/s, a Ty dalej możesz z niego korzystać bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Natomiast jeśli posiadasz taryfę, która nie posiadała Pakietu Internetowego w abonamencie, możesz aktywować odnawialny Pakiet Internetowy za stałą miesięczną kwotę w ramach programu Bezpieczne MultiGiga.

Posiadając Bezpieczny Internet będziesz mógł korzystać
z dodatkowych Pakietów Internetowych PowerGiga,
są to jednorazowe doładowania na dany okres rozliczeniowy,
w bardzo korzystnych cenach.

Zmiana powinna być zawsze na lepsze :)
Zapoznaj się z Regulaminem i tabelą zmian Pakietów Internetowych klikając Tutaj

Koszt zmiany Starego Pakietu Internetowego na Nowy z Limitem Bezpieczeństwa to jednorazowa opłata w wysokości 19 zł i dotyczy wymiany darmowego pakietu w taryfie.

 

Aby zmienić Swój Internet wypełnij formularz kontaktowy poniżej,
a Biuro Obsługi Klienta oddzwoni i uzgodni z Tobą czas i warunki zmiany.

Przyjmuję do wiadomości, że powyższe dane będą przetwarzane przez FM GROUP Mobile sp. z o.o. wyłącznie w celu komunikacji związanej z powyższym zapytaniem, przez czas konieczny do załatwienia sprawy, na zasadach określonych w Polityce prywatności.