Obsługa klienta

PowerGiga

PowerGiga

Pakiety PowerGiga zostały stworzone specjalnie dla Abonentów taryf z Bezpiecznym Internetem oraz dla tych którzy zamienili Swój pakiet Internetowy w starej taryfie na Internet z limitem bezpieczeństwa w ramach programu Bezpieczny Internet dla każdego.

Możesz aktywować i wykorzystać dowolną ilość Pakietów PawerGiga w miesiącu.

Jeśli zabrakło Ci GB w taryfach z limitem bezpieczeństwa, a darmowy transfer z szybkością do 32 kb/s nie wystarcza, to już teraz możesz aktywować dodatkowy Pakiet PowerGiga i dalej surfować po internecie z pełną prędkością!

 

W celu uruchomienia pakietu PowerGiga, wyślij bezpłatną wiadomość SMS pod numer 727 900 001 o treści:

PakietKosztAktywacja
1,5 GB 10 zł 1.5GBD-TAK
4 GB 20 zł 4GBD-TAK
10 GB 30 zł 10GBD-TAK

 

Aktywowane doładowania PowerGiga są ważne od momentu aktywacji do końca okresu rozliczeniowego, w którym zostały aktywowane lub do wyczerpania pakietu. O wyczerpanym pakiecie zostaniesz poinformowany wiadomością SMS.

 

Uwaga!!!
Doładowania PowerGiga działają w taryfach: Promocji "Cash& Points', "FM4ALL" oraz taryf:  Best MOVE free, Best MOVE, netFM free (z wyłączeniem tryfy netFM free 100 + LTE), netFM z modemem i routerem (z wyłączeniem tryfy netFM 100 + LTE), jak rónież w starych taryfach z wymienionym Internetem w ramach programu Bezpieczny Internet dla każdego.

 

Załączniki:

>> Regulamin promocji PowerGiga

>> Program Bezpieczny Internet dla każdego