Aktualności

8 marca 2016

Bezpieczne MultiGiga – Odnawialny pakiet GB

Bezpieczne MultiGiga – Odnawialny pakiet GB

Bezpieczne MultiGiga zostały stworzone specjalnie z myślą o Abonentach posiadających stare taryfy bez pakietów Internetowych w ramach Swojego abonamentu.

Jeśli posiadasz taki abonament, a chciałbyś korzystać z Internetu z limitem bezpieczeństwa, którego prędkość po wyczerpaniu spada do 32 kb/s, to dalej możesz z niego korzystać bez ponoszenia dodatkowych kosztów lub możesz aktywować odnawialny Pakiet Internetowy za stałą miesięczną kwotę.

Ponadto, po aktywacji Bezpiecznego MultiGiga, gdy pakiet zostanie wyczerpany a darmowy transfer nie wystarczy, będziesz mógł korzystać z doładowań PowerGiga, działających od chwili aktywacji do końca okresu rozliczeniowego w którym zostały aktywowane.

W celu uruchomienia pakietu odnawialnego Bezpieczne MultiGiga, wyślij bezpłatną wiadomość SMS pod numer 727 900 001 o treści:

PakietKosztAktywacjaDezaktywacja
1 GB 7 zł 1GBL-TAK 1GBL-NIE
5 GB 20 zł 5GBL-TAK 5GBL-NIE

 

Aktywowane odnawialne pakiety Bezpieczne MultiGiga są ważne od momentu aktywacji do chwili dezaktywacji przez użytkownika. O wyczerpanym pakiecie zostaniesz poinformowany wiadomością SMS.

 

Uwaga! Przed aktywacją "Bezpiecznego MultiGiga" należy dezaktywować wszystkie obecnie posiadane pakiety "MultiGiga". Można tego dokonać wysyłając bezpłatną wiadomość SMS pod numer 727 900 001 o treści:

PakietDezaktywacja
600 MB 600MB-NIE
1.5 GB 1.5GB-NIE
4 GB 4GB-NIE

 

Załączniki:

Regulamin promocji Bezpieczne MultiGiga
Więcej informacji o PowerGiga
Program Bezpieczny Internet dla każdego